Przepis na transport 7 kotów…

Weź 7 kotów i podziel na 2 drużyny. Jeden team to 3 maleństwa i karmiąca matka Ula. Druga grupa to matka niekarmiąca Lola z dwoma dzieciakami: Aną i Adim.

20151227_151644_HDR

Zorganizuj dwa samochody, żeby każdy team miał komfort jazdy. Zainwestuj w dwa kolejne transporterki. Jeden dla Any i Adiego, drugi dla Ulki z kociakami.

20151220_132250_HDR~3Zaangażuj czterech ludzi i przydziel po dwie osoby na jedną drużynę. Koty zanieś do samochodu dopiero w ostatniej fazie pakowania, zaoszczędzisz im stresu a sobie kłopotu. Zanim wyruszysz w drogę przygotuj się psychicznie na nieprzewidziane niespodzianki w trakcie jazdy. Po Loli spodziewaliśmy się darcia gardła przez 6 h jazdy a panna po paru minutach poszła spać i obudziła się dopiero w miejscu docelowym. Natomiast Uleńka oaza spokoju i pierwsza do podróżowania samochodem dała taki koncert, że miałam ochotę ją wysadzić z auta. Dopiero po 5 h uspokoiła się a wcześniej skakała między transporterkiem z dzieciakami a moimi kolanami i przy tym jęczała i miauczała.

20151223_160403_HDR

Zapomnij o swoim własnym komforcie podróży, ja wysiadłam z auta połamana przyjmując pozycję półleżącą z wiszącą głową nad transporterkiem i co chwilę przekładając Ulkę z miejsca na miejsce.

Podsumowując, z domu wyjechało 7 kotów a wróciło 6, jeden zrobił sobie wakacje u babci :) Taka wyprawa to spory stres, mała inwestycja i jedna kłótnia…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s