Beti mieszkanką Łodzi

Nasza ostatnia, mała pociecha wybyła z domu. W piątek Beti dołączyła do nowej rodziny, od teraz będzie towarzyszyć w codziennych czynnościach Pani Magdzie i jej dzieciom.

IMG_6832

Przez ostatni tydzień Beti była naszym oczkiem w głowie. Beti zwana przez nas śpioszką pokazała swój prawdziwy charakter. Okazało się, że panienka ma silną osobowość, która nie zawsze się ujawniała w obecności Barnaby i Bazylka.

IMG_6804IMG_6823

Już od rana Beti wraz z Ulką rozrabiała, biegała i ganiała inne koty. Pogoniła nawet Lolę!

IMG_6820

Robiła show w łóżku dla innych kotów. Zabawny jest widok kiedy starsze pokolenie kotów grzecznie siedzi i obserwuje małe kocie, które skupione jest na zabawce.

IMG_6887

Beti lubiła przebywać w kuchni, szczególnie spacerować po blacie i zaglądać w garnki. Podobnie jak Bazyl okazała się niezłym żarłokiem. Szkoda tylko, że próbowała potraw z naszych talerzy. Dorwała się do suchego chleba i nie pogardziła też zieloną sałatą! Te skłonności są chyba rodzinne, bo Barnaba wcina kukurydzę!

IMG_6797

Betinka jak na kotkę przystało, chodziła własnymi ścieżkami, co potwierdziło tylko jej indywidualny charakter. Jednak dzień przed wyprawą do nowego domu miło mnie zaskoczyła, robiąc sobie drzemkę na moich kolanach.

IMG_6845

IMG_6850

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s